Kilka mądrych wskazówek do finansowania samochodu

Chcemy wyposażyć Cię w wiedzę i zasoby potrzebne do podjęcia mądrej decyzji przy zakupie oraz sfinansowaniu Twojego nowego lub używanego pojazdu.

Odrób swoją pracę domową

Niezależnie od tego, czy kupujesz nowe, czy używane auto, zawsze dobrze jest przeprowadzić pewne badania. Skorzystaj z zasobów internetowych, tby upewnić się, że nie płacisz za dużo za swój nowy lub używany samochód oraz po to, by uzyskać uczciwą transakcję przy zakupie. Kupując auto używane, poproś o raport historii pojazdu.

Bądź cierpliwy

Jeśli możesz, poczekaj, aby kupić swój pojazd. Koniec miesiąca to tradycyjnie dobry moment na kupno, ponieważ dealerzy próbują dokonać miesięcznego limitu lub pobić poprzednie rekordy sprzedaży. Kolejnym dobrym momentem na zakup jest wydanie nowych modeli. To motywuje dealerów do sprzedaży istniejących samochodów po niższych cenach, aby zwolnić miejsce dla najnowszych modeli.

Negocjuj na swoich warunkach

Wybierz żądany pojazd i negocjuj cenę pojazdu za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. W ten sposób możesz porównać ceny z wielu salonów dealerskich i nie zmarnujesz podróży, jeśli nie zgadzasz się na uczciwą cenę. Pomoże to również uniknąć podejmowania niewłaściwej decyzji lub zakupu po wpływem impulsu, zanim zaczniesz wybierać, przeczytaj poradniki na splatka.pl.

Read More

admin | poniedziałek, 26 luty 2018 - 11:36 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,

Znaczniki

Archiwum

Kategorie

Linki

Szukaj

Last Comments

Serwis

zasilane przez PivotX - 2.3.11 
XML: kanał RSS 
XML: kanał Atom