Lokata bankowa a konto oszczędnościowe

Rozpoczynając inwestowanie pieniędzy na wszelkiego rodzaju kontach bankowych, należy odpowiednio zapoznać się z ofertami banków, ponieważ proponują one bardzo wiele produktów służących temu celu. Między innymi takimi usługami są lokata bankowe i konto oszczędnościowe, które dają możliwość uzyskania dodatkowych środków pieniężnych, jednak różnią od siebie warunkami umowy. Przed zainwestowaniem pieniędzy należy się poważnie zastanowić, gdzie je ulokować aby były bezpieczne i przyniosło to oczekiwane efekty. W dzisiejszych czasach jest szeroki dostęp o informacji w tym zakresie, dlatego warto zapoznać się z nimi.

Read More

admin | poniedziałek, 11 wrzesień 2017 - 12:13 pm | | Domyślne

Kredyt gotówkowy - na co warto zwrócić uwagę

Potrzebujesz nowego sprzętu RTV lub AGD? Spotkała Cię nagła awaria samochodu co wiąże się z koniecznością drogich napraw? A może po prostu marzysz o wyjeździe na udane wakacje, na których nie będziesz musiał liczyć się z każdym groszem? W takich sytuacjach najbardziej łatwo dostępnym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy. To wygodny i bezpieczny sposób finansowania, który jest niezwykle popularny. Aby jednak był bezpieczny musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów.

Read More

admin | środa, 05 lipiec 2017 - 12:14 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

U kogo pożyczyć dziesięć tysięcy złotych?

Na rynku znajdziemy całą masę ofert kredytów gotówkowych. W każdym banku znajdziemy kilkanaście różnych ofert, które będą na różnych warunkach. Sprawdźmy na jakie warunki możemy liczyć pożyczając 10 000 złotych na okres 48 miesięcy. Analizę ofert kredytu zacznijmy od pożyczki gotówkowej w Citi Banku Handlowym. W przypadku tej oferty bank oferuje nam oprocentowanie w wysokości 5,55% w skali roku i prowizję w wysokości 10%. Do kosztów kredytu trzeba doliczyć 5% opłaty przygotowawczej od pożyczanej sumy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku tej oferty to 13,68%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 267,71 złotych. Kwota całkowita jaką przyjdzie nam spłacić to suma 12850,16 złotych. Koszta dodatkowe wyniosą 1500 złotych zaś odsetki jakie przyjdzie nam spłacić będą równe 1350 złotych. Nie ma żadnych opłat z tytuły prowadzenia miesięcznego rachunku. Maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć w ramach tej oferty to 120 tysięcy złotych na okres 84 miesięcy. Citi Handlowy oferuje nam szybką pożyczkę, w której pieniądze otrzymamy w przeciągu kilku minut. Zaletą oferty jest możliwość konsolidacji z innymi kredytami i pożyczkami. Można dzięki temu uzyskać zamiast wielu rat jedną bardziej przystępną do spłaty.

Read More

admin | piątek, 26 maj 2017 - 11:59 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Znaczniki

Archiwum

Kategorie

Linki

Szukaj

Last Comments

Serwis

zasilane przez PivotX - 2.3.11 
XML: kanał RSS 
XML: kanał Atom