U kogo pożyczyć dziesięć tysięcy złotych?

Na rynku znajdziemy całą masę ofert kredytów gotówkowych. W każdym banku znajdziemy kilkanaście różnych ofert, które będą na różnych warunkach. Sprawdźmy na jakie warunki możemy liczyć pożyczając 10 000 złotych na okres 48 miesięcy. Analizę ofert kredytu zacznijmy od pożyczki gotówkowej w Citi Banku Handlowym. W przypadku tej oferty bank oferuje nam oprocentowanie w wysokości 5,55% w skali roku i prowizję w wysokości 10%. Do kosztów kredytu trzeba doliczyć 5% opłaty przygotowawczej od pożyczanej sumy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku tej oferty to 13,68%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 267,71 złotych. Kwota całkowita jaką przyjdzie nam spłacić to suma 12850,16 złotych. Koszta dodatkowe wyniosą 1500 złotych zaś odsetki jakie przyjdzie nam spłacić będą równe 1350 złotych. Nie ma żadnych opłat z tytuły prowadzenia miesięcznego rachunku. Maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć w ramach tej oferty to 120 tysięcy złotych na okres 84 miesięcy. Citi Handlowy oferuje nam szybką pożyczkę, w której pieniądze otrzymamy w przeciągu kilku minut. Zaletą oferty jest możliwość konsolidacji z innymi kredytami i pożyczkami. Można dzięki temu uzyskać zamiast wielu rat jedną bardziej przystępną do spłaty.

Kredyt prosto liczony w banku Credit Agricole

Credit Agricole oferuje nam prosto liczony kredyt gotówkowy. Oprocentowanie na jakie możemy liczyć to 6,5% w skali roku. Prowizja banku jest dosyć wysoka i wynosi 12,5%. Nie ma kosztów dodatkowych z tytułu opłaty przygotowawczej. RRSO w tym przypadku wynosi 13,47%. Bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 266,79 złotych. Całkowita kwota do spłaty to 12806,07 złotych. Koszta dodatkowe w sumie będą wynosiły 1250 złotych, a odsetki jakie przyjdzie nam spłacić będą równe sumie 1556,07 złotych. Za miesięczne prowadzenie rachunku nic nie zapłacimy. Maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć w ramach tej oferty to kwota 150 tysięcy złotych na okres 72 miesięcy. Obecnie jest specjalna oferta, w której bank gwarantuje nam 3% zwrotu miesięcznej raty, jeżeli posiadamy w banku rachunek osobisty. Warto go założyć, aby skorzystać z takiej promocji. Nie ma konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach, jeżeli mamy co najmniej pół roku konto, na które wpływa nasze wynagrodzenie. Oferta kredytu prosto liczonego w Credit Agricole jest przede wszystkim atrakcyjna dla klientów wewnętrznych banku. Można liczyć na wiele udogodnień, chociażby na szybsze otrzymanie kredytu i zmniejszenie kosztów zadłużenia.

Kredyt na miarę w Raiffeisen Polbanku

Kredyt na miarę w Raiffeisen Polbanku to kolejna z ofert kredytu bankowego na 10 000 złotych. Oprocentowanie kredytu wynosi 6,99% w skali roku, a prowizja 15%. Jest to dosyć wysoka prowizja, ale nie ma za to żadnych opłat przygotowawczych. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w tym przypadku to 15,4%. Rata miesięczna jaką wyliczy nam bank wynosi 275,33 złote. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam spłacić to suma 13215,77 złotych. Koszta dodatkowe wyniosą 1500 złotych, zaś suma spłaconych odsetek ponad 1700 złotych. W ramach tej oferty możemy pożyczyć maksymalnie kwotę 150 tysięcy złotych i rozłożyć ja na okres 96 miesięcy. Zaletą tej oferty jest bardzo szybka decyzja kredytowa i wypłata pieniędzy w przeciągu jednego dnia od momentu podpisania umowy kredytowej. Raty zadłużenia są elastyczne i łatwo można je do siebie dostosować. Minimalne formalności potrzebne do załatwienia kredytu i promocje dla stałych klientów banku sprawiają, że oferta jest dosyć ciekawa.

admin piątek, 26 maj 2017 - 11:59 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Znaczniki

Archiwum

Kategorie

Linki

Szukaj

Last Comments

Serwis

zasilane przez PivotX - 2.3.11 
XML: kanał RSS 
XML: kanał Atom