Kilka mądrych wskazówek do finansowania samochodu

Chcemy wyposażyć Cię w wiedzę i zasoby potrzebne do podjęcia mądrej decyzji przy zakupie oraz sfinansowaniu Twojego nowego lub używanego pojazdu.

Odrób swoją pracę domową

Niezależnie od tego, czy kupujesz nowe, czy używane auto, zawsze dobrze jest przeprowadzić pewne badania. Skorzystaj z zasobów internetowych, tby upewnić się, że nie płacisz za dużo za swój nowy lub używany samochód oraz po to, by uzyskać uczciwą transakcję przy zakupie. Kupując auto używane, poproś o raport historii pojazdu.

Bądź cierpliwy

Jeśli możesz, poczekaj, aby kupić swój pojazd. Koniec miesiąca to tradycyjnie dobry moment na kupno, ponieważ dealerzy próbują dokonać miesięcznego limitu lub pobić poprzednie rekordy sprzedaży. Kolejnym dobrym momentem na zakup jest wydanie nowych modeli. To motywuje dealerów do sprzedaży istniejących samochodów po niższych cenach, aby zwolnić miejsce dla najnowszych modeli.

Negocjuj na swoich warunkach

Wybierz żądany pojazd i negocjuj cenę pojazdu za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. W ten sposób możesz porównać ceny z wielu salonów dealerskich i nie zmarnujesz podróży, jeśli nie zgadzasz się na uczciwą cenę. Pomoże to również uniknąć podejmowania niewłaściwej decyzji lub zakupu po wpływem impulsu, zanim zaczniesz wybierać, przeczytaj poradniki na splatka.pl.

Finansowanie nowego samochodu może działać dla ciebie lub przeciwko tobie!

Jeśli cena za samochód wydaje się zbyt wysoka, aby mogła być prawdziwa, przyczyną może być to, że dealer pobiera więcej opłat za finansowanie. Kiedy otrzymasz wstępną zgodę na pożyczkę w unii kredytowej, możesz robić zakupy z spokojną głową, ponieważ robisz zakupy w oparciu o realną samochodu.

Finansowanie w unii kredytowej jest lepsze?

Nie zawsze chodzi o miesięczną opłatę Tylko wtedy, gdy negocjujesz cenę pojazdu, ale korzystając z unii kredytowej tak naprawdę wiesz, ile płacisz za swój nowy samochód. Kiedy kredytodawca pyta na co możesz sobie pozwolić, jeśli chodzi o spłatę każdego miesiąca jest to wyraźny znak, że płacisz za dużo!

Co zawiera umowa?

Kiedy powiesz dealerowi, ile możesz zapłacić każdego miesiąca, otwierasz drzwi dla niego do tego, aby zawarł tam ukryte opłaty i dodatki, ponieważ mogą rozciągnąć tę miesięczną wypłatę nawet na 7 lub 8 lat! Czy tak długo będziesz jeździć swoim nowym samochodem?

Których gwarancji naprawdę potrzebujesz?

Po wynegocjowaniu nowego samochodu w oparciu o miesięczną opłatę, sprzedawca może podpisać umowę z rozszerzoną gwarancją lub drogą polisą. Czy naprawdę potrzebujesz przedłużonej gwarancji na pojazd, którego nie będziesz właścicielem za kilka lat? Co więcej, Twoja Unia Kredytowa oferuje dużą lepszą wycenę polis, a nawet rozszerzone gwarancje dla pojazdów, które jej potrzebują.

Rabaty mogą być mylące, ale nie powinny

Dealer może dać ci możliwość skorzystania z rabatu lub pozwoli uzyskać niższą stawkę kredytu. Jeśli tak jest - zawsze weź rabat, a następnie sfinansuj swoją opcję spłaty w ramach unii kredytowych. Pamiętaj, że dzięki finansowaniu unii kredytowych negocjujesz mądrze i w ten sposób otrzymasz najlepszy kompromis.

admin poniedziałek, 26 luty 2018 - 11:36 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,

Znaczniki

Archiwum

Kategorie

Linki

Szukaj

Last Comments

Serwis

zasilane przez PivotX - 2.3.11 
XML: kanał RSS 
XML: kanał Atom