Czy istnieje coś takiego jak darmowa pożyczka?

Pomyśl o wszystkich reklamach internetowych, które widziałeś, w których pożyczkodawca twierdzi, że oferuje pożyczki po bardzo niskich stawkach bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak mogą to zrobić? Jeśli nie obciążają cię, pieniądze muszą skądś pochodzić. Pomaga to wyjaśnić sytuację, gdy zrozumiesz, w jaki sposób doradca pożyczkowy zarabia pieniądze, ta procedura szerzej opisana została na w artykule na portalu 17bankow.com.

Są to takie rzeczy, jak opłaty manipulacyjne i inne różne opłaty pobierane za przetworzenie pożyczki. Czasem pieniądze są odbierane z banku jako rodzaj prowizji za złożenie pożyczki. To są pieniądze, których nie widzisz.

Kiedy kredytodawcy twierdzą, że udzielają pożyczki bez opłaty, wciąż zarabiają, ale pobierają ją z samej pożyczki. Chociaż bank płaci teraz za te pieniądze, to naprawdę bierze je od ciebie w postaci wyższej stopy procentowej. Kredytodawcy, którzy nie pobierają opłat z góry, mogą naliczać wyższą stawkę, aby nadrobić stracone opłaty. W rzeczywistości bank może zarabiać o wiele więcej w ten sposób, ponieważ uzyskują wyższą stopę procentową prawdopodobnie przez 30 lat lub więcej.

Porównywanie pożyczek w celu znalezienia najlepszej oferty

Jak porównać pożyczki, aby mieć pewność, która transakcja jest dla Ciebie najlepsza? Musisz zrozumieć coś, co nazywa się roczną stopą procentową. Kiedy ubiegasz się o pożyczkę, urzędnik musi podać ci szacunek. Na podstawie tego oszacowania można dowiedzieć się więcej na temat RRSO. Które pokazuje całkowity koszt pożyczki w skali roku. Wpływa na to, ile kosztuje opłata, a także na stopę procentową. Porównując szacunkowe dane możesz uzyskać lepszy obraz tego, co planują naliczać.

Czy ta pożyczka jest naprawdę darmowa? Jak mówią, nie ma czegoś takiego jak darmowa pożyczka. Być może nie płacisz teraz z własnej kieszeni, ale albo zapłacisz teraz, albo ostatecznie zapłacisz później. Wiele razy lepiej zapłacić teraz, aby uzyskać niższą stawkę zamiast płacić wyższą stawkę przez 30 lat.

Pamiętaj, że pożyczkodawcy są sprzedawcami; zarabiają, sprzedając ci coś. W takim przypadku sprzedają ci pożyczkę. Jeśli mówią, że jest to dobry czas na refinansowanie, musisz dowiedzieć się, ile ta pożyczka będzie cię kosztować. Aby to zrobić, musisz wziąć pod uwagę, ile zapłacisz z własnej kieszeni.

admin czwartek, 12 lipiec 2018 - 11:39 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , ,

Znaczniki

Archiwum

Kategorie

Linki

Szukaj

Last Comments

Serwis

zasilane przez PivotX - 2.3.11 
XML: kanał RSS 
XML: kanał Atom