Jak uzyskać kredyt o niskiej stopie procentowej?

Co, którzy nie mają idealnej historii kredytowej, mogą skorzystać z kredytu samochodowego, ale należy dokonać należytej staranności, aby zapewnić, że warunki kredytu są przystępne. Kroki te mogą pomóc konsumentom o niskich ocenach kredytowych.

1. Poznaj wynik

Pierwszym krokiem dla potencjalnych nabywców samochodów, którzy podejrzewają, że są słabi kredytowo, jest dokładne ustalenie, jak niskie są ich wyniki. Konsumenci mogą uzyskać dostęp do swoich raportów kredytowych i wyników z różnych krajowych biur kredytowych.

2. Przygotuj zaliczkę

W wielu przypadkach kupujący mogą uzyskać niższe oprocentowanie przy złej historii kredytowej, obniżając wartość samochodu. 10% zaliczki jest często wystarczające, aby uzyskać bardziej korzystne warunki. 1000 zł, zwłaszcza jeśli mają ocenę kredytową poniżej przeciętnej.

3. Rozważmy poręczyciela

Kto ma zaufanego członka rodziny lub przyjaciela, który ma dobą historię kredytową i jest skłonny zapłacić za kredyt samochodowy. Osoba ta musi jednak przejść kontrolę kredytową i zgodzić się na pełnienie funkcji poręczyciela.

4. Rozejrzyj się

Nabywcy z niską punktacją kredytową mogą zwykle płacić od 9 do 10 procent odsetek od kredytu samochodowego, w porównaniu z 3 do 4 procentami dla osób o lepszej ocenie kredytowej. Kupujący powinni znać te numery, gdy ubiegają się o finansowanie. Kredyty samochodowe o oprocentowaniu wyższym niż 10 procent nie są warte kosztów, dlatego kupujący powinni rozważyć kilka różnych ofert przed rozpoczęciem finansowania.

5. Zrób swoje obliczenia

Oprócz zdobycia wiedzy na temat oczekiwanych stóp procentowych, kupujący powinni:

  • być świadomi tego, na co mogą sobie pozwolić
  • trzymać się tego przedziału cenowego

Oznacza to, że możesz sobie pozwolić na zapłatę. Zakupy przez płatności miesięczne często oznaczają zgodę na długoterminowy okres kredytowania, co zazwyczaj jest dobrą strategią finansową w przypadku zakupów samochodowych.

6. Dostarcz odpowiednią dokumentację

Dobra ocena kredytowa polega na tym, że możesz zdobyć zaufanie kredytodawcy w inny sposób. Przy zakupie kredytu konsumenci powinni przynieść kopie ostatnich odcinków wypłat, rachunków za media i innych dokumentów, które mogą potwierdzić, iż w istocie są wydajni finansowo i są w stanie spłacać zaciągnięty auto kredyt.

Chociaż słabe historie kredytowe są powszechne, niski wynik wcale nie musi oznaczać zgodzenia się na pierwszą lepszą ofertę, jaka zostanie Ci zaproponowana. Przygotowanie i badanie – to może pomóc w uzyskaniu korzystniejszych stóp procentowych i oszczędności.

Tagi: stopy procentowe, oszczędności auto kredyt

admin wtorek, 10 wrzesień 2019 - 12:33 pm | | Domyślne

Znaczniki

Archiwum

Kategorie

Linki

Szukaj

Last Comments

Serwis

zasilane przez PivotX - 2.3.11 
XML: kanał RSS 
XML: kanał Atom